פורטל סוכנים

מאמר זה מופנה לחברות הביטוח והפנסיה, כאלו שמעסיקים סוכנים רבים כאשר הם צריכים לתת להם את הגישה לפרטי הלקוחות שלם, בצורה היעילה ביותר. כאשר סוכן פוגש כמות רבה של לקוחות הוא זקוק למערכת שתעזור לו לנהל את המידע הייחודי של כול לקוח ולקוח. זהו המקום בו היעילות של פורטל סוכנים איכותי באה לידי ביטוי. פורטל שכזה צריך להכיל את המידע הרגיש בצורה בטוחה ומצד שני, הוא צריך לתת לסוכנים כלים רבים שיענו על הצרכים המגוונים שמתעוררים אצל סוכני הביטוח. פורל הסוכנים של חברת 2010 SMS הוא פורטל עדכני בעל אפשרויות רבות. אנשי המקצוע של 2010 SMS דואגים לשפר את תוכנת פורטל הסוכנים כך שהיא תמשיך להשתפר ולהפוך ליעילה יותר.

פורטל סוכנים לכול סוכן

חברות פנסיה וביטוח חייבות להחזיק פורטל סוכנים יעיל בשביל הסוכנים שלהם. כזה שלא ייאלץ את הסוכנים להתנהל עם כמות גדולה של דפים מודפסים המכילים את פרטי הלקוחות שלהם. חשבו על התמונה הבאה, סוכן פנסיה יושב במשדרו וכאשר הוא מבקש להסתכל על ענייניו של לקוח כזה או אחר, הוא צריך לגשת למדפי המשרד, למצוא את השם של הלקוח בין כמות שמות רבה, להוציא את המסמכים מין הקלסר ורק אז להתחיל להתעסק עם המקרה. פורטל סוכנים טוב הופך את התהליך למהיר הרבה יותר. פורטל הסוכנים של חברת 2010 SMS, מתוחזק בצורה שוטפת על ידי אנשי המקצוע של החברה, כאשר הם קשובים לכול מענה ושאלה שיכולה לעלות בראשם של הסוכנים בעת השימוש בפורטל זה.

פורטל סוכנים בטוח

נחזור לדוגמת הסוכן שמחזיק את מסמכי הפנסיה והביטוח של לקוחותיו במשרד שלו. מדובר בפרצה שקוראת לפורצים לבוא , תארו לכם מצב בו מסמכים רגישים שכאלו נגנבים מין המשרד של הסוכן. יותר מכך כאשר הסוכן תלוי במסמך מודפסים, הוא צריך לשמור עליהם בצורה הטובה ביותר דבר שיכול להיות מלווה בדאגות מחשש לאיבוד מסמכים אלו. פורטל סוכנים גורם לבעיות אלו להיעלם, שכן כול מסמכי הלקוחות של הסוכן הופכים לממוחשבים ונמצאים בפורטל אינטרנטי. כך , לא רק שאין עוד צורך להחזיק מסמכים מודפסים, אלא הדבר חוסך מקום פיזי הנדרש לשמירת מסמכי הפנסיה והביטוח. חברת 2010 SMS היא חברה שמייצרת מוצרים נוספים ממוחשבים ומתקדמים בתחום הפנסיה והביטוח, כך תוכלו לתת ללקוח את האפשרות לעבוד עם מגוון גדול של מסמכים ממוחשבים, דבר שיכול להקל גם עליו מכיוון שהוא אינו יצטרך להתמודד יותר עם בעיית שמירת המסמכים המודפסים.

פורטל סוכנים בכול עת, מכול מקום

היתרון האחרון והחשוב ביותר של פורטל סוכנים, הוא היותו ממוחשב, כלומר אין לו קשר כזה או אחר למשרדים פיזיים של חברת ביטוח או פנסיה. כך, תוכלו להמשיך לעבוד על מקרי הלקוחות שלכם, מבלי שתצטרכו לצאת מהבית ואפילו מבלי שתצטרכו לקום מהמיטה שלכם. בנוסף, ניתן להפעיל את הפורטל ממכשירים ניידים מגוונים כגון לפטופ, מכשיר טלפון נייד, טאבלט ועוד. ברגע שאתם משתמשים במכשיר שמחובר לרשת אינטרנטית, יש לכם גישה לפורטל הסוכנים. לעיתים דבר זה יכול להתגלות כיעיל ביותר כאשר תבקשו לנהל את תיקי הלקוחות שלכם בזמן הייחודי שנוח לכם, כאמור ברגע שאתם לא צריכים לצאת מהבית בשביל לקבל גישה לתיקים, אתם הופכים למנהלים של הזמן שלכם. חברת 2010 SMS מתגאה בהפעלת פורטל סוכנים ממוחשב שנמצא בשימוש על ידי מספר גדול של חברות בתחום הפנסיה והביטוח. אם גם אתם רוצים להקל על המועסקים שלכם ולתת להם חוויות עבודה איכותית יותר, פנו עוד היום לחברת SMS ובקשו לרכוש את מוצר פורטל הסוכנים שלנו.