חתימה מרחוק

כיום אנו נמצאים בעידן טכנולוגי חדש ומהפכנים בו האפשרויות העומדות בפנינו אינן מוגבלות. כך, נגמרו להם הימים בהם נאלצנו להתמודד עם חתימה על כמות רבה של מסמכים. כיום, כול אחד מאתנו יכול לבצע חתימה איכותית ובטוחה על כול מסמך באשר הוא בעזרת חתימה מרחוק. בנוסף, כלי טכנולוגי זה מאפשר לנו לבצע את החתימה בצורה פשוטה מכול מקום בו אנחנו נמצאים, דרך שימוש בשלל מכשירים. אם פעם, בכדי לחתום על מסמך, נאלצנו להגיע למקום בו יש מדפסת, לשמור על המסמך, לבצע חתימה באסתטיקה המספקת, החתימה מרחוק מאפשרת לנו לבצע את כול פעולות אלו בלחיצת כפתור מרחוק. חברת 2010 SMS מסוגלת לספק את הטכנולוגיה שתאפשר לכם לבצע חתימה מרחוק בצורה היעילה ביותר.

אז איך עובדת חתימה מרחוק?

העיקרון העומד מאחורי חתימה מרחוק הוא שימוש בטכנולוגיית האינטרנט, שמאפשרת לנו להגיע אל מסמכים שונים, כול עוד המכשיר בו אנחנו משתמשים הוא בעל יכולות חיבור לרשת האינטרנט. כך, כאשר יש צורך לחתום על מסמך כזה או אחר, כול מה שנדרש לעשות הוא לשלוח את המסמך ללקוח, הלקוח מבצע חתימה ושולח את המסמך החתום בחזרה לאן שנדרש. 2010 SMS עובדת בכול יום עם לקוחות רבים ועם מאות מסמכים, אנו יודעים לתת יחס אישי לכול לקוח ולעזור בביצוע תהליך החתימה מרחוק.

מהירות ופשטות של חתימה מרחוק

טכנולוגיית החתימה מרחוק נותנת לנו את האפשרות לקבל מסמכים ולחתום עליהם מבלי צורך להיפגש פנים מול פנים עם אנשים אחרים, הדבר חוסך את העמידה הממושכת בתור ובכלל, אין צורך לקום מהספה בכדי לחתום. זהו מוצר המעלה את איכות חיינו בכמה שלבים כאשר אין אנו עוד צריכים להחזיק כמות גדולה של מסמכים. חשבו על כך, כול אחד מאתנו נוהג לדאוג שמא יאבד מסמך בעל חתימה מקורית שמראה כי המסמך אכן אמין. מוצר החתימה מרחוק, לוקח מכם את הדאגות ואת הצורך להיות תלויים במסמך מודפס כזה או אחר. חברת 2010 SMS היא חברה מתוחכמת שמצליחה למצוא בכול יום פתרונות חדשים שיעזרו לכם בניהול המסמכים שלכם.

חתימה מרחוק מכול מכשיר

כול אחד מאתנו מחזיק מכשיר בעזרתו ניתן להתחבר לרשת האינטרנט, מחשבים, פלאפונים, טאבלטים, המבחר אינו נגמר. כך, כול אחד מאתנו מסוגל לייצר חתימה מרחוק בעזרת המכשיר בו הוא משתמש. בנוסף, מכיוון שגם הצד השני, סביר להניח שמחזיק מכשיר כזה או אחר בעל טכנולוגיית אינטרנט, גם הוא מסוגל לקבל את המסמך החתום מכול מקום ולצפות בו במגוון של מכשירים. 2010 SMS מבטיחה שירות זמין, כאשר מוקד השירות שלנו מסוגל לספק לכם עזרה בפתרון תקלות שעלולות לצוץ בעת חתימה על המסמך ושליחתו לאדם אחר.

עוד מוצר נאמן מ 2010 SMS

חתימה מרחוק, שייכת למבחר גדול ואיכותי של מוצרים שפותחו על ידי חברת 2010 SMS כאשר דבר זה מבטיח כי זהו מוצר שנוצר על ידי חברה בעלת מוניטין וניסיון בתחום. יתרה מזאת, בחירה ב 2010 SMS היא בחירה בשלל השירותים שהחברה מציעה. אנשי מקצוע איכותיים, שירות לקוחות נגיש לכול אחד, מוצרים נוספים לניהול מסמכים. כך אנו יכולים להבטיח לכם כי נגמרו הימים בהם הארונות שלכם היו מלאים במאות מסמכים וקלסרים, כאשר יש בכם רצון לשמור על המסמכים ועל החתימות שבהם. כאשר אתם בוחרים ב 2010 SMS אתם בוחרים באפשרות אשר יכולה לשנות את צורת ההתנהלות שלכם עם מסמכי הפנסיה והביטוח שלכם. לבסוף, אנו מתחייבים לנהל את המסמכים בדיסקרטיות וברגישות גדולה כאשר אנו מבינים כי מסמכים אלה מלאים בפרטים סודיים.