חתימה אלקטרונית

ברוכים הבאים לעידן חדיש ומהפכני בו הקדמה הטכנולוגית הופכת לנגישה יותר עבור כול אחד ואחת מאיתנו. אחד מהכלים היותר מתקדמים שפותחו בשנים האחרונות הוא החתימה האלקטרונית. כלי זה מאפשר לנו לחתום על מסמכים ורישיונות, בצורה מוצפנת ובטוחה יותר. כך, אם עד היום, נאלצנו לזכור את הצורה הייחודית של החתימה שלנו ולחתום שוב ושוב על מסמכים באמצעות הכתב שלנו, כיום, החתימה האלקטרונית מאפשרת לנום לחתום בצורה יעילה יותר כאשר דרך לחיצת כפתור אחת היא יכולה להופיע על מאות מסמכים. מאמר זה מבקש לספק מידע על הטכנולוגיה העומדת מאחורי החתימה האלקטרונית.

אז מה זה בעצם חתימה אלקטרונית?

כדי להבין יותר טוב את המטרה של חתימה אלקטרונית, עלינו להבין ממה היא מורכבת. ובכן חתימה אלקטרונית מורכבת משני מפתחות , פרטי וציבורי אשר לכול אחד מהם קידוד משלו. המפתח הפרטי קשור לחברה או לאדם אשר מבקשים לפתח חתימה אלקטרונית. המפתח הציבורי קשור לגורם מאשר בעל סמכות שבדק את מהימנות החברה או האדם ואישר את החתימה. 2010 SMS היא חברה שיש בסמכותה לייצר חתימה אלקטרונית. כאשר אנו נבקש לייצר חתימה אלקטרונית נצרך לפנות אל גורם זה ולחכות לאישורו. ללא האישור לא נוכל לפתח את החתימה האלקטרונית הייחודית שלנו. בנוסף, החתימה האלקטרונית קשורה לתוכן המסמך ולמעשה נועלת אנשים מבחוץ מלשנות את תוכן המסמך.

הביטחון של תעודה אלקטרונית

העובדה כי המסמך מקושר לגורם סמכותי על יד השימוש בחתימה האלקטרונית, גורמת לכך שאותו גורם מקבל התרעה בעת ניסיון לחבל במסמך. כאשר דבר זה קורה, הגורם מסוגל להעביר את המקרה לטיפול משטרתי ומשפטי. חתימה אלקטרונית היא דבר קביל בפני החוק על פי חוק חתימה אלקטרונית שנוצר בשנת 2001 ובהמשך לכך, חתימה אלקטרונית הפכה לדבר נפוץ, כזה שחברות גדולות ורבות סומכות עליו. 2010 SMS הינה חברה מכובדת בעלת מוניטין שעובדת עם לקוחות רבים אשר כול אחד מהם מפקיד בידה את מסמכי הביטוח שלה וסומך על החברה שתיתן לו שירות אמין.

התוקף של החתימה האלקטרונית

דעו לכם כי ברגע שאתם מנפיקים חתימה אלקטרונית שאושרה על ידי גורם המוסמך לכך, דבר זה נותן תוקף לתעודה ומסיר חשש מניסיון לזיוף מסמכים כזה או אחר.הדבר דומה להנפקת תעודת זהות, חשבו על כך האם נתקלתם במצב בו נשאלתם אם תעודת הזהות שלכם מזויפת? כמעט ולא. זאת מכיוון שהמוסדות השונים סומכים על משרד הפנים וברגע בו הם רואים את החותמת שלו על התעודה שלכם, הרי שהם לא מערערים במהימנותה. בנוסף, כמו שלתעודת זהות שלכם יש תוקף, כך גם ישנו תארים מוגדר בו יפוג התוקף של החתימה אלקטרונית שלכם. הקפידו לבדוק את תוקף זה ולחדש את התחימה בעת הצורך. 2010 SMS מנהלת תקשורת רציפה ונגישה עם לקוחותיה, אנו נודיע ללקוחות שלנו בעת הצורך להוציא תעודה חדשה.

החלטה נכונה לעבודה עם 2010 SMS

עובדי החברה שלנו, הינם אנשי מקצוע שלמדו את תחום החתימות האלקטרוניות במשך שנים. כמו שכתבנו במאמר זה, זהו תחום בו מקצוענות ואמינות הם ערכים בסיסיים . אנו , בחברת 2010 SMS מתחייבים להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב. אנו מבינים כמה המסמכים שלכם חשובים לחייכם הפרטיים, מסמכים אלה הינם סודיים ולכן יש לנהוג בהם בצורה עדינה ובטוחה. לכן, בחירה

ב2010 SMS היא בחירה אשר תיתן לכם לישון בשקט בעוד אנו מטפלים במסמכים שלכם בצורה האיכותית ביותר. בנוסף, אנו חברה דינאמית הפועלת לייצור פתרונות מתקדמים ואפקטיביים אשר יהפכו את תהליך העבודה ליעיל יותר.