הר הכסף

לאורך השנים, עבדנו במקומות עבודה רבים ולפיכך יכול להיווצר מצב בו כספי הפנסיה והביטוח שלנו נוהלו בצורה שונה על ידי חברות מסוימות שמתעסקות בתחום זה. גם אלו מאיתנו שעבדו במקום עבודה אחד לאורך כול חייהם יכולים להגיע למצב שכזה בו כמה חברות שונות ניהלו את כספי הפנסיה והביטוח שלנו. לפיכך, כאשר יגיע רגע האמת ונבקש לקבל את סכומי הכסף להם אנחנו זכאים עלינו לוודא כי יש בידינו את המידע המספק על המצב הנוכחי של הכספים שלנו. בשל העובדה שהליך צבירת הכספים מתקיים לאורך שנים רבות, ישנן פעמים בהם חלק מין הכסף הולך לאיבוד בשל ניהול לקוי וחוסר תשומת לב לפרטים. בדיוק בשביל מטרה זאת נוצר האתר הר הכסף. מדובר באתר אינטרנטי נגיש לכול אחד, בו נמצא המידע המדויק על כספי הפנסיה והביטוח שלנו. כך נוכל להבין מה הוא הסכום הנוכחי לו אנחנו ראויים. חברת SMS 2010, מייצרת מגוון של מוצרים ממוחשבים בתחום הפנסיה והביטוח ולכן, בעת שימוש באתר הר הכסף, תוכלו להשתמש במוצריה של חברת 2010 SMS, ולצפות במידע שלכם בצורה נגישה ולהשוות אותו לנתונים הקיימים באתר.

הר הכסף, אתר הוגן לכולם

הר הכסף מגיע כדי לשפר את איכות החיים של אזרחי ישראל. כעת, כול אחד מאתנו יכול לקבל תמונה שלמה יותר על מצב כספי הפנסיה והביטוח שלנו. מאחר שהאתר שייך לבנק ישראל ומופעל על ידי מוסד ממשלתי, המידע שקיים בו הוא המידע הנכון והאמין ולפיכך ברגע שנדע להשתמש באתר זה בצורה יעילה ולדעת לקרוא את המידע שבו, נוכל להבין האם קיימים כספי פנסיה אבודים שלא היינו מודעים לקיומם. הר הכסף, מכיל מידע לגבי כספי הפנסיה והביטוח של כול אחד מאיתנו, מדובר באתר שמכיל פרטי מידע רגישים וסודיים, כך, יש לצפות כי האנשים שמתחזקים אתר זה עושים כול מה שאפשר כדי לשמור על המידע שלכם מפני גורמים זדוניים כאלו ואחרים. בעת שימוש באתר זה, תוכלו לקבל מידע על הפעילות הפנסיונית שלכם לאורך השנים. כך, גם מבלי שביצעתם מעקב רציף על כספי הפנסיה שלכם, תוכלו לקבל את המידע במהירות. חברת 2010 SMS, גאה להציג בפני הלקוחות שלה, ממשקים טכנולוגיים ידידותיים למשתמש שזמינים לכול אחד מכם משלל מכשירים ניידים שמחוברים לרשת האינטרנט. כך תוכלו לצפות באתר הר הכסף בכול זמן שתרצו מכול מקום בו אתם נמצאים.

הר הכסף- הדרך היעילה ביותר לקבל מידע

מאחר שרוב החיים שלנו מנוהלים על ידי האינטרנט ושימוש במכשירים ממוחשבים, הרי שזה רק טבעי שגם תחום הפנסיה והביטוח בחיינו יעבור לאתר טכנולוגי. לכן, עלינו לסמוך על אתר הר הכסף ולראות בו כמקור נוח לקבלת מידע על כספי הפנסיה האבודים שלנו. אין צורך לחפש את המידע בין מסמכי הפנסיה והביטוח שלנו, אין צורך ליצור קשר עם סוכני הפנסיה והביטוח שלכם. המידע שאתם צריכים נמצא באתר הר הכסף ואתם יכולים לקבל אותו במהירות. בנוסף, הימצאות המידע בממשק ממוחשב הופכת את הדבר לידידותי יותר. האתר מכיל כמות אפשרויות רבה נגישה לכולם, תוכלו לצפות בכספי הפנסיה האבודים שלכם, באופן מהיר ובטוח. חברת 2010 SMS,מקפידה להעמיד לרשות הלקוחות שלה, ממשקים טכנולוגיים מתקדמים שמתעדכנים באופן שוטף. שימוש במוצרים של חברת 2010 SMS, הוא שימוש במוצרים חדישים ואיכותיים. ברגע בו תעברו להשתמש במוצרי חברת 2010 SMS, אתם עוברים להשתמש במקצוענות, כזאת שתקל עליכם ותהפוך את הליך קבלת כספי הפנסיה להם אתם זכאים למהיר יותר.